O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zabicia rutyny. Od samego startu koncentruję się na tym, by przekazywać swoim czytelnikom wiedzę i rady, z których będą mogli czerpać korzyści. Piszę, bo lubię, ale i dlatego, że chcę poprawiać własny warsztat – dlatego jestem otwarty na różnego rodzaju uwagi, a co więcej krytykę rzecz jasna konstruktywną).
Czytaj i podziel się poglądami
Zapraszam każdego, kto pragnie spędzić kilka miłych minut, czytając na niezwykle różnorodne tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, która mnie otacza. Rzecz jasna wszyscy posiadamy inny punkt postrzegania oraz różne upodobania, dlatego zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad przekazaniem kilku słów od siebie, również jeśli okażą się one krytykujące – dzięki tego rodzaju komentarzom mogę się poszerzać horyzonty.
Czy warto mnie śledzić? Polecam przetestować na start kilk tekstów – jeżeli się spodobają, zapraszam do głębszego poznawania bloga. Jest on całkiem pokaźny, w związku z tym mam nadzieję, że każdy będzie mógł znaleźć tutaj coś dla siebie!